Skip to content Skip to footer

Czy warto obstawiać zawodników judo?

Odpowiedź na pytanie „Czy warto obstawiać zawodników w judo?”, to odpowiedź dość złożona. Mowa tu dokładnie o tym, że każda walka to inne notowania, a na wygranej pewnika da się zyskać może te 5% zaryzykowanej kwoty. wiele znaczy też i to, że bukmacher robi bardzo wiele, by miłośnicy tego sportu ryzykowali i więcej i częściej. W praktyce oznacza to uniemożliwienie gry zarobkowej, czyli ciągłe obstawianie tych niemal stuprocentowych pewniaków. Zdaniem bukmachera gracze muszą częściej ryzykować, czyli też dość często tracić, bo obstawianie to hazard, a próba omijania systemu nie jest na rękę dla bukmachera. Dlatego niektórzy z nich co jakiś czas modyfikują te zasady gry, po to by gracze nie zyskiwali raz za razem.

Czy zawodnicy judo dają większą szansę na zysk?

Oczywistym jest to, że pewniak to bardzo wysoka szansa na zysk, ale tylko na ten wynoszący blisko 5%. Mowa tu dokładnie o tym, że niskie ryzyko to też i niewielka nagroda. Ta prawda zniechęca wielu, którzy chcą zyskać i wiele i szybko, ale dla analityka, który niemal nieustannie analizuje statystyki zawodników judo te kilka procent raczej nie odstrasza. Kluczowe znaczenie ma też i to, że analityk analizuje nie tylko dane z portalu bukmachera, bo te konkretne dane to dla niego niewiele i co jakiś czas też traci, choć te jego straty są matematycznie wyliczonymi i to tylko po to by dany bukmacher nie zablokował mu jego konta, czyli po to by mógł dalej obstawiać judo, biegi, piłkę nożną i koszykówkę. Poza tymi dyscyplinami chciwy analityk ma też jeszcze kilka innych, po to by zarabiać wtedy gdy sytuacja w jednym sporcie zaczyna się robić zbyt losową, czyli wtedy gdy najbardziej pewni zawodnicy stają się przeciętnymi lub nawet słabymi i to z tygodnia na tydzień.

Inne istotne sprawy

Wiele znaczy też i to, że judo to sport walki, czyli kontuzje różnego rodzaju to w jego przypadku niemal norma. Nawet w przypadku zawodów tej wyższej rangi kontuzji nie da się uniknąć, a na dokładkę dochodzą też problemy życiowe zawodników judo, bo ich także dotyka depresja wywołująca chwilową niedyspozycję. W tym rzecz jasna tkwi problem, ale miłośnicy judo stawiają na swoich faworytów w tych sportowych imprezach o znaczeniu kluczowym. Tak często tracą pieniądze, ale tylko te które mogą stracić, bo większość ludzi zachowuje umiar jeśli chodzi o obstawianie. Wiele znaczy też i to, że niewielu uzależnia się od obstawiania, bo bardzo wielu z nas nie chce być postrzeganymi jako osoby uzależnione. Z tej konkretnej przyczyny analitycy ciągle próbują ominąć system, a miłośnicy zazwyczaj ryzykują okazyjnie.