4 medale oraz rekord polski Alicji Sielskiej w biegu na 80 m ppł. na mistrzostwach polski u16 w Bełchatowie

Bardzo dobrze zaprezentowali się opolscy młodzicy podczas rozgrywanych w Bełchatowie w dniach 22-23.09.2018r. Mistrzostwach Polski U16. Wspaniały występ zaliczyła zawodniczka LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle - Alicja Sielska (trener Andrzej Saczko), która z tej imprezy przywiozła 2 medale. W pierwszym dniu zawodów wywalczyła srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 5,38. W drugim dniu zdobyła swój drugi medal - tym razem złoty, bijąc przy tym dwukrotnie rekord Polski. Zawodniczka z Kędzierzyna-Koźla popisała się fantastycznym finiszem i uzyskała znakomity wynik 11,66. Z bardzo dobrej strony pokazali się również nasi rzutowcy. W rzucie młotem srebrny medal wywalczył zawodnik LUKS MGOKSiR Korfantów Julian Ludwig (trener Mariusz Żabiński), który uzyskał rezultat 43,33. Również srebrny medal zdobył Jakub Buchwald z LUKS Podium Kup (trener Przemysław Buśko), który w rzucie dyskiem uzyskał wynik 48,09.