O Federacji > Członkowie Federacji  
 
Członkowie Federacji
Okręgowe związki sportowe i stowarzyszenia sportowe spełniające funkcję OZS w województwie opolskim - członkowie Opolskiej Federacji Sportu:
Lp.Opolski Związek Sportowy/KlubPrezesTelefone-mail
1.Opolski Okręgowy Związek BadmintonaBożena Bąk537 255 560oozbad@op.pl
2.Opolski Związek Baseballa i SoftballaSławomir Smętek601 347 871coachs@interia.pl
3.Opolski Związek Brydża SportowegoAdam Klimala(77) 45 55 240kadam@sprinter.com.pl
4.Opolski Związek Hokeja na LodzieJanusz Gadomski - sekretarz602 317 714biuro@orlik.opole.pl
5.Opolski Związek Hokeja na TrawieUrszula Ferenc608 634 443urszula.ferenc@wp.pl
6.Opolski Związek JeździeckiDariusz Świderski606 914 252skprudnik@interia.pl
7.Okręgowy Związek Judo w OpoluTomasz Błach602 303 320tomekblachjudo@wp.pl
8.Opolski Związek KajakowyWacław Birecki603 193 066wbirecki@wp.pl
9.Opolski Okręgowy Związek Kolarski Marek Truchan605 449 118marek-truchan@wp.pl
10.Opolski Związek KoszykówkiJerzy Maciek604 480 682jerzy.maciek@ozkosz.pl
11.Okręgowy Związek Karate WKFRemigiusz Powroźnik696 498 704jan.s1@vp.pl
12.Okręgowy Związek Karate KyokushinMariusz Godoś502 463 102mariusz@godos.pl
13.Okręgowy Związek Karate TradycyjnegoAndrzej Olech601 407 384andrzejolech@poczta.onet.pl
14.Opolski Okręgowy Związek LAMaciej Płuska694 958 845mmmmp4@wp.pl
15.Opolski Okręgowy Związek ŁuczniczyIzabela Adamczyk(77) 43 62 386obuwnikprudnik@wp.pl
16.Opolski Związek Piłki NożnejTomasz Garbowski774 543 734sekretariat@opolskizpn.pl
17.Opolski Związek Piłki RęcznejJan Chudzikiewicz695 225 077j.chudzikiewicz@konsalnet.com.pl
18.Opolski Związek Piłki SiatkowejWaldemar Kobienia693 500 128ozps@ozps.pl
19.Opolski Okręgowy Związek PływackiZofia Kozina-Oloś602 174 042zofiaoozp@poczta.onet.pl
20.Opolski Związek Podnoszenia CiężarówRyszard Szewczyk(77) 42 30 395budowlani.opole_xl@wp.pl
21.Opolski Związek Strzelectwa SportowegoEugeniusz Pędzisz602 571 802strzelectwo-opole@o2.pl
22.Opolski Związek SzachowyWaldemar Taboła660 661 025wtabola@gmail.com
23.Opolski Związek TenisowyArtur Wojciechowski604 502 854prezes@pztop.pl
24.Opolski Związek Tenisa StołowegoFranciszek Świtała602 747 325opolski@pzts.pl
25.Opolski Związek Zapaśniczy Dariusz Stępień509361200 ozz@wp.pl
26.GOK Gwiazda Dobrzeń Wielki
- Sekcja akrobatyczna
Adam Antoszczyk606 121 931batut77@interia.pl
27.Klub Sportowy Taekwondo ITFDaniel Jano603 067 830dan2007@onet.eu
28.Nyskie Towarzystwo GimnastyczneLesław Świerczek608 076 666ntgnysa@poczta.fm
29.Opolski Klub Taekwondo WTFŁukasz Rewieński605 285 583lukrewienski@poczta.onet.pl
30.Opolski Klub Łyżwiarstwa SzybkiegoAnna Lukanowa-Jakubowska504 724 292ajakubowska2@wp.pl
31.Sekcja Bokserska TS Chemik Kędzierzyn-KoźleŁukasz Grotowski662 370 380chemikboks@op.pl
32.UIKŁF "Piruette"Ewa Wiecek606 628 882ewawiecek@hotmail.com
33.UKS "Start" SzermierkaPiotr Jurkowski695 667 070startopole@o2.pl
34.Okregowy zw. Tenisa StolowegoMaria Kała506 343 181opolski@pzts.pl